Vaikų pramogos

  • Gimtadienis vaikų žaidimų kambaryje

Surenkite savo vaikui nepamirštamą šventę žaidimų kambaryje, kuriame kartu su jais žais ir pasirinktas personažas. Tokia šventė paliks Jūsų vaikui neišdildomų įspūdžių. Galite rinktis iš mūsų siūlomų žaidimų kambarių arba personažas gali atvykti į Jūsų pageidaujamą vietą. Žaidimų su personažu trukmė - 1 val. Vaikams daug šypsenų suteiks nuotaikingasis Shrekas, skeltalūpis zuikis, padūkęs šuniukas Scooby Doo ir judrusis Spidermenas - žmogus voras, narsusis Robinas, žavioji princesė, paslaptingoji fėja, bitutė, nešanti medutį,boružėlė septintaškė, linksmoji klounė drasioji piratė. Vieno personažo apsilankymo kaina - 30 eur, o jeigu pageidaujate dviejų personažų Jums tai kainuos  50 eur..

      

       

    

   

  • Gimtadienis limuzine

Leiskite savo vaikams pasijusti tikromis žvaigždėmis ir gimtadienį atšvęsti limuzine, o patiems mažiausiems daug džiaugsmo suteiks limuziną vairuojantis ir Jūsų vaikus limuzine linksminantis personažai. Limuzino iki 14 vietų valandos kaina - 40 eur , limuzino 1 val. kaina su vairuojančiu personažu - 60 eur., o su dar vienu vaikučius limuzine linksminančiu personažu kaina - 75 eur. 

   

                            

 

  • Gimtadienis picerijoje su personažu

​Ar kada nors Jūsų vaikas svajojo tapti picų kepėju? Mes neabejojame, kad šis užsiėmimas patiktų kiekvienam vaikui. Surenkite savo vaikui ne paprastą gimtadienį, o tikrą picų šventę. Mes oraganizuojame ypatingus vaikų gimtadienius picerijoje "Pas Romano", kur jubiliatas pats galės sau išsikepti tikrą picą. O jeigu vaikus aptarnautų ir picą išsikepti padėtų personažas? Mes garantuojame - gimtadienis būtų nepamirštamas. Tik pas mus - pasikvietus personažą, mes jums dovanosime gimtadienio tortą. Personažo kaina - 40 eur / val.

     

  • Šventinė fotosesija

​Įamžinkite savo šventės akimirkas profesionalioje fotosesijoje ir gaukite dovaną - amžiną prisiminimą. Galite atvykti fotografuotis į fotostudiją, arba fotografas su visa įranga atvyks i Jūsų pasirinktą vietą Kauno mieste. Tai ne tik puikus laiko praleidimas geriausių draugų būryje, bet kartu ir nepamirštama patirtis. Kad fotosesija būtų dar labiau įsimintinesnė ir spalvingesnė, mažiesiems mes siūlome persikūnyti i personažus. Įsivaizduokite Spidermeną - Žmogų vorą kartu su būriu mažų žmogiukų - voriukų, arba būrį princesių grakščiai pozuojančių fotografui. Leiskitės i nuostabią šviesų ir blyksčių istoriją, kuria vėliau žavėsitės ir prisiminsite visą gyvenimą.  Fotosesijos valandos kaina 60 eur, . Personažo aprangos nuomos kaina 5 eur.